دسته‌ها
دستگاه میکرودرم

قیمت خرید انواع دستگاه میکرودرم ابریژن کلینیکی

میکرودرم یک نوع پاک سازی صورت به روش طبیعی است که در آن هیچ گونه عمل شیمیایی انجام نمی شود. این روش توسط دستگاه صورت می گیرد که با تحریک صورت تمامی سلول های مرد

میکرودرم یک نوع پاک سازی صورت به روش طبیعی است که در آن هیچ گونه عمل شیمیایی انجام نمی شود. این روش توسط دستگاه صورت می گیرد که با تحریک صورت تمامی سلول های مرده از بین رفته و منافذ باز ترمیم می شود. دستگاه میکرودرم مدل های گوناگونی دارد که هر کدام برای بخشی به کار می روند. یک نمونه از این آن به دستگاه میکرودرم کلینیکی معروف است که با برندهای متفاوتی تولید می شود. قیمت خرید میکرودرم ابریژن کلینیکی با توجه به کیفیت، نوع سرعت و برند تعیین می شود.

قیمت خرید انواع دستگاه میکرودرم ابریژن کلینیکی

تولید انواع دستگاه میکرودرم برای سفید و صاف کردن پوست

تولید انواع دستگاه میکرودرم برای سفید و صاف کردن پوستدستگاه میکرودرم امروزه با بهترین تجهیزات روز تولید می شود که با بهترین روش می توان با آن پوست خود را سفید و صاف کرد.

این دستگاه برای جاهای مختلف بدن نظیر صورت، زیر بغل، کشاله ران و … به کار می رود. استفاده از آن برای این قسمت ها باعث می شود که جوش های سر سیاه و لک و تیرگی از بین رود و پوست را برای همیشه روشن می کند.

دستگاه های میکرودرمی که تولید می شوند، با توجه به نوع سرعت، مکش، کارایی، برند و … با هم تفاوت دارند.

یکی دیگر از مواردی که باعث تنوع آن ها می شود، نوع دستگاه است که در زیر به آن اشاره می شود.

 • دستگاه میکرودرم خانگی
 • دستگاه میکرودرم سالنی
 • دستگاه میکرودرم کلینیکی

هر یک از این دستگاه ها از نظر ظاهر با هم فرق می کنند و حتی با کیفیت های گوناگونی به فروش می رسند.

سایت فروش دستگاه میکرودرم تنوع بالایی را از این محصول دارد و نمونه های جدید و باکیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

آیا استفاده از دستگاه میکرودرم برای پوست ضرر دارد

آیا استفاده از دستگاه میکرودرم برای پوست ضرر داردشاید برایتان این سوال باشد که آیا استفاده از دستگاه میکرودرم برای پوست ضرر دارد؟

در جواب این سوال باید گفت که میکرودرم ضرری برای پوست نخواهد داشت، چون موادی که از داخل آن روی پوست میریزد، یک مواد معدنی سنگین است که پوست را با تحریک صاف می کند.

روش میکرودرم شیمیایی نیست و کاملا فیزیکی و در واقع طبیعی است. میکرودرم می تواند برای هر پوستی مناسب باشد و در موقع استفاده کردن هم هیچ دردی ندارد.

دستگاه میکرودرم پوست جدیدترین روشی است که پزشکان زیبایی ارائه داده اند و با فناوری پیشرفته ای تولید شده است.

این دستگاه نه تنها ضرر ندارد، بلکه کلاژن سازی پوست را افزایش می دهد و باعث می شود، پوستی سرحال و شاداب داشته باشیم.

قیمت دستگاه میکرودرم پزشکی و خانگی در بازار 98

قیمت دستگاه میکرودرم پزشکی و خانگی در بازار 98در بازار ۹۸ قیمت دستگاه میکرودرم متفاوت است و با توجه به مدل های تولید شده تعیین می شود.

بطور مثال، میکرودرم خانگی با نوع پزشکی از نظر ظاهر و حتی کارایی با هم فرق می کنند. پس مسلما از نظر قیمت هم تفاوت دارند.

عوامل دیگر هستند که می توانند روی قیمت تاثیر گذار باشند. از جمله این موارد شامل:

 • شرکت تولید شده و برند تعیین شده آن
 • کیفیت دستگاه
 • نوع کارایی و سرعت عمل آن
 • قدرت مکش دستگاه
 • درجه تاثیر گذاری آن
 • نحوی خرید

بنابراین اگر خریداری قصد سفارش این محصول را دارد، باید بداند که چه نوع دستگاه میکرودرمی را می خواهد و در چه قیمت هایی تا فروشنده آن را در خرید بهتر راهنمایی کند.

بزرگترین نمایندگی فروش انواع دستگاه میکرودرم در تهران

بزرگترین نمایندگی فروش انواع دستگاه میکرودرم در تهرانتهران یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش دستگاه میکرودرم را دارد که انواع میکرودرم سالنی، خانگی و کلینیکی در آن خرید و فروش می شود.

نمایندگی دستگاه میکرودرم بهترین شرایط خرید را برای مشتریان فراهم می سازد و سعی می کند با قرارداد بستن از معتبرترین برندها رضایت خریدار را کسب کند.

معمولا نمایندگی های بزرگ کیفیت و تنوع را اولویت خود قرار می دهند و همچنین قیمت هایشان نسبت به بازار ارزان تر و مناسب تر می باشد.

علاوه بر این، مراکز فروش بزرگ امکان صادرات دستگاه میکرودرم را هم برای مشتریان دیگر فراهم می سازند و با بسته بندی مناسب آن ها را به دیگر کشورها ارسال می کنند.

قیمت خرید میکرودرم در نمایندگی متفاوت است و حتی می توان با کمترین قیمت هم بهترین دستگاه را خریداری نمود. فقط باید با استفاده از مشاوران فروش راهنمایی های لازم را در رابطه با آن برند بدست آورد.

خرید اینترنتی دستگاه میکرودرم کلینیکی با قیمت مناسب

خرید اینترنتی دستگاه میکرودرم کلینیکی با قیمت مناسبدستگاه میکرودرم کلینیکی دستگاهی است که در مطب ها پزشکان زیبایی از آن استفاده می کنند و طی چندین مراحل پوست فرد را درخشندگی و زیبایی خاصی می بخشند.

این دستگاه کاملا استاندارد بوده و هیچ آسیبی به پوست نمی رساند، بلکه می تواند برای پوست بسیار مفید هم باشد.

در گذشته افراد برای داشتن پوستی روشن و بدون لک از داروهای شیمیایی زیادی استفاده می کردند، اما امروزه می توانند با دستگاه میکرودرم همه روش های شیمیایی را کنار گذاشته و پوستشان را جوان و زیبا سازند.

خوشبختانه با خرید اینترنتی که بعضی از مراکز فروش امکان پذیر ساختند، دیگر نیازی به بازار رفتن هم نیس و هر مشتری می تواند با سفارش از طریق این مراکز محصول مورد نظر را بدست آورد.

همچنین، خرید دستگاه میکرودرم با روش اینترنتی دغدغه ای ندارد و قیمت ها همانند شرکت تولید کننده و مستقیم است که برای خریدار کاملا مقرون بصرفه می باشد.

شرکت فروش دستگاه میکرودرم سالنی و ابریژن کلینیکی

شرکت فروش دستگاه میکرودرم سالنی و ابریژن کلینیکیدر حال حاضر، شرکت های مختلفی هستند که به فروش دستگاه میکرودرم سالنی و ابریژن کلینیکی می پردازند.

این شرکت ها شرایط فروششان به نفع خریدار است و برای جذب مشتری بیشتر سعید دارند با داشتن کیفیت بالا و قیمت های مناسب آن را به سمت خود بکشانند.

کاربرد دستگاه میکرودرم بسیار زیاد و تاثیر گذار است که باعث شده هر آرایشگر و پزشک زیبایی این دستگاه را داشته باشند.

از کاربردهای مهم این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • از بین بردن جوش های سر سیاه و آکنه
 • روشن نمودن لکه های قهوه ای رنگ مثل کک و مک
 • پر کردن چروک ها و سوراخ های ریز صورت
 • روشن نمودن پوست و درخشندگی
 • کاربرد برای نقاط حساس پوست بدن

معتبرترین برند دستگاه میکرودرم ایرانی

معتبرترین برند دستگاه میکرودرم ایرانیهمانطور که گفته شد، برند دستگاه میکرودرم زیاد است و حتی می توان در بازار انواع برندهای ایرانی و خارجی را تهیه کرد.

معتبرترین برندها از طریق نمایندگی های بزرگ به فروش می رسند که فروش آن ها به صورت اینترنتی هم می باشد.

در ایران علاوه بر برندهای ایرانی، دستگاه میکرودرم وارداتی هم زیاد است، اما باید برند را شناخت و از کیفیتش مطلع شد تا بتوان آن را خرید.

یکی از معتبرترین و بهترین برند، دستگاه میکرودرم پی ام دی است که کارایی فوق العاده ای دارد و قدرت تاثیر گذاری آن هم بسیار بالاست.

مشاوران فروشی که این دستگاه ها را در اختیار دارند، اطلاعات لازم را در مورد انواع دستگاه میکرودرم ایرانی می دانند و آن را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می دهند تا آن ها بتوانند خریدی رضایت بخش داشته باشند.

پاسخی بگذارید